Czy dobrze zrobiłam kupując opony przez internet?

#2016-07-25 10:35:46 

lightningirl

Użytkownik

Siemanko. Ja tu wchodzę bo mam sprawę i to dość poważną. Ostatnio mnie interesują opony letnie sklep online taki jeden znalazałam. Chodziło mi o to, żeby wiecie. Tanio było, żeby do domu przywieźli no i żeby opony były super. No i już wszystko zamówiłam, gotowe zrobione i teraz czekam aż mi to przywiozą. I zaczęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam. Powiedzcie mi proszę, że tak.
#2016-07-25 11:15:47 

Kotlecik

Użytkownik

Koleżanko, zrobiłaś bardzo dobrze :D Mam nadzieję, że to opony letnie które Ci przywiozą prosto do domu będą Ci służyły i że będziesz w nich mogła dużo wyjeździć, a autko Twoje będizie dobrze śmigało. A mogę z ciekawości zapytać, jakie konkretnie opony kupiłaś?
#2016-07-25 11:37:42 

lightningirl

Użytkownik

A wiesz co, była akurat świetna okazja na opony od Bridgestone i się na nie skusiłaś. Naczytałam się o tym, że opony same w sobie są bardzo dobre i jeszcze cena niska mnie skusiła no to klikłam i kupiłam i teraz czekam.
#2016-07-25 13:25:26 

Kotlecik

Użytkownik

No i widzisz. Będziesz miała piękne i wytrzymałe opony. Tylko gratulować zakupu. Ja ostatnio poluję na opony zimówki z vredestein i też mam nadzieję, że mi się uda je dobrze kupić, w jakiejś fajnej cenie. A tymczasem tutaj http://sklep.opony-kunicki.pl/szukajfelgi/felgi-aluminiowe kupiłem felgi z aluminium i powiem, że zakup też jest udany i bardzo się z niego cieszę. :D
#2016-07-25 15:35:44 

lightningirl

Użytkownik

Czyli w takim razie wszystkim nam się udało zrobić dobre zakupy :D Dzięki za Twój odzew, trochę mnie uspokoiłeś :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015