Wycieczki z historią w tle

#2016-12-07 08:29:43 

Kffaitek

Użytkownik

Cześć jestem w trakcie szukania jakichś ciekawych opcji na wypad za granice. Mam paczkę znajomych i jeździmy sobie w różne miejsca ciekawe historycznie. Pomyślałem że może macie jakieś porady, może sami gdzieś byliście i polecacie?
#2016-12-07 08:58:39 

Kotlecik

Użytkownik

Praktycznie gdzie byś nie pojechał to wszędzie są jakieś ciekawe elementy historii. Każdy kraj, każde miasto ma swoją historię. Pytanie czy jesteście nastawieni na jakiś dalszy wypad czy raczej gdzieś bliżej?
#2016-12-07 09:17:32 

lightningirl

Użytkownik

Bardzo lubię takie wycieczki choć do tej pory trafiałam z nimi głównie w polskie miejscowości. Ale fascynuje mnie Gruzja. Może tam byście pojechali? Historię mają ciekawą.
#2016-12-07 09:38:28 

Zamachowski

Użytkownik

Nie tak dawno moja ciotka z wujem byli na interesującym wyjeździe. Pojechali na pielgrzymkę, czyli coś, na co pierwotnie niewielu z nas pewnie by się zdecydowało. Teraz mają świetny album zatytułowany Pielgrzymka rocznica Fatima. Jak zobaczyłem zdjęcia, to stwierdziłem, że nie warto się z góry uprzedzac.
#2016-12-07 10:06:07 

Dark_forest

Użytkownik

W ubiegłym roku z kumplami zwiedzaliśmy fortyfikacje w Czechach, naprawdę ciekawa opcja. Ale wiadomo że każdy powinien szukać tego co mu w duszy gra. Może Włochy, Rzym? Bogate historycznie miejsca jakby nie patrzeć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015