Opony letnie - jaki sklep online?

#2017-01-02 06:20:52 

Zamachowski

Użytkownik

W ktorym sklepie kupujecie opony? W koncu musze wymienic opony na nowe, a nie chce wiecej wydawac kasy na uzywane. Wole zamówic coś nowego, na gwarancj.
#2017-01-02 09:10:46 

Dark_forest

Użytkownik

Sprawdzałeś w firmie Opony Kunicki? Oni mają sklep internetowy, także możesz zamówić przez neta i opony przyjdą do Twojego domu, nie musisz za nimi nigdzie jezdzić. Z gwarancją też nie powinno byc problemu. Ogólnie opony są nowe i raczej nie ma powodu do tego, by je reklamowac.
#2017-01-02 10:23:19 

AlJak

Użytkownik

Potwierdzam to co pisze kolega wyżej. Sprawdź sobie ten adres http://sklep.opony-kunicki.pl/. Tam mają dobre i w miarę tanie opony letnie sklep online to tylko część działalności tej firmy, bo oni mają normalny sklep stacjonarny i hurtownię opon do aut osobowych, ciężarowych, a nawet do traktorów czy motocykli. Chyba można też kupić u nich felgi.
#2017-01-02 10:58:51 

kosmopolitka

Użytkownik

Powiem Ci jak ja kupiłam opony;) Spisałam oznaczenia ze starych opon, wpisałam w wyszukiwarkę i weszłam na pierwszą stronę, która mi się wyświetliła. Zrób tak samo, nie będziesz tracił czasu;)
#2017-01-02 13:04:20 

Zamachowski

Użytkownik

Nie powiem, orginalny sposob:) Ja chyba jednak skorzystam z wczesniejszych podpowiedzi;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015