Mąż mnie zdradza – co robić?

#2017-06-01 23:09:07 

lightningirl

Użytkownik

Pomocy! Mój mąż mnie zdradza! Widziałam ostatnio smsy w jego telefonie. Jestem załamana!
#2017-06-02 01:06:34 

Kffaitek

Użytkownik

kara za wścibstwo i zaglądanie do nieswojego telefonu!
#2017-06-02 03:29:50 

gabrysia25

Użytkownik

Idź do detektywa! Jeśli mieszkasz w Warszawie to mogę Ci polecić firmę która nazywa się biuro detektywistyczne Rudnicki– korzystałam z ich usług kilka miesięcy temu i udokumentowali mi całą zdradę męża.
#2017-06-02 05:59:58 

lightningirl

Użytkownik

Po co mi ta dokumentacja? Nie chce patrzeć na meza całującego inna kobiete!
#2017-06-02 08:38:12 

przyjemnie_zimna

Użytkownik

Kilka miesięcy temu byłam dokładnie w takiej samej sytuacji – domyślałam się że mąż mnie zdradza. Moim pierwszym odruchem było walnąć go w twarz i wykrzyczeć że wszystko wiem. Ale później znalazłam przydatną stronkę: http://detektywrudnicki.pl/pl/zdrada-meza-co-zrobic/. Gdyby nie ona to bym pewnie zrobiła głupotę. A tak dowiedziałam się, że zamiast reagować instynktownie muszę zebrać dowody zdrady. A raczej nie zebrać, ale znaleźć kogoś, kto zbierze je za mnie. Jest to konieczne żeby mieć później dowody w sądzie! Także nie reaguj instynktownie i nie daj się emocjom!
#2017-06-02 10:27:40 

gabrysia25

Użytkownik

Chciałam Ci napisać dokładnie to samo, co napisała moja poprzedniczka. Tu nie chodzi o to żeby patrzeć na zdradę męża, ale o to, by mieć dowody do sądu! W przeciwnym razie nic mu nie udowodnisz, bo te smsy które widziałaś szybko skasuje! A sama przecież detektywem nie jesteś więc nie wiadomo czy po pierwsze uda ci się zebrać jakies dowody a po drugie czy byłyby one dokładnie takie, które pozwoliłyby ci wygrac w sądzie. Mi też nie było przyjemnie patrzeć na zdjęcia i filmiki na których mąż był z inną kobietą, ale dzięki temu dostałam rozwód z orzeczeniem o jego winie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015