Kurs na wózek widłowy w Poznaniu.

#2017-06-08 04:40:42 

Kffaitek

Użytkownik

Witam wszystkich. Moja firma ostatnio się bardzo dobrze rozwija i zwiększają się potrzeby na kwalifikacje pracowników… Brakuje mi na przykład operatorów wózków widłowych. Zastanawiam się nad wysłaniem paru osób na kurs – co o tym myślicie? Szkolicie swoje kadry? Jeśli tak to gdzie najlepiej robić kurs na operatora wózka widłowego w Poznaniu?
#2017-06-08 07:00:47 

Kotlecik

Użytkownik

Ja jestem za szkoleniem, to się zawsze opłaca w przypadku zaufanych, stałych kadr. Sto razy bardziej wolę przeszkolić starego pracownika, niż szukać nowego. Tym bardziej, że jeśli chodzi o takie sprawy jak operowanie wózkiem widlowym to naprawdę jest kwestia prostego kursu.;) także moim zdaniem nie masz co się w ogóle zastanawiać, od razu wysyłaj.
#2017-06-08 08:17:05 

lightningirl

Użytkownik

Szkolimy kadry, to zawsze owocuje.;) Pracownicy są bardziej przywiązani do firmy, angażują się w jej rozwój i doceniają możliwość nabywania nowych kwalifikacji. Zgadzam się z kolegą wyżej, jeśli chodzi o takie sprawy jak wózki widłowe to śmiało wysyłaj. Trudniej jest jak potrzebujesz kogoś, kto np. mówi po chińsku, tego nie da się tak szybko wyuczyć niestety.:D
#2017-06-08 09:42:00 

Zamachowski

Użytkownik

Ale zawsze można nauczyć się operowania wózkiem po chińsku.;p jeśli chodzi o miejsca szkoleń to ja polecam ich http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/kurs-na-wozek-widlowy/, można zrobić naprawdę profesjonalny i niedrogi kurs na wózek widłowy w Poznaniu. Pracownicy szybko się nauczą i przestawią na nowe obowiązki.
#2017-06-08 11:10:09 

Kffaitek

Użytkownik

Ja jednak wolę operowanie wózkami po polsku, ale wierzę, że są szerokie możliwości.:D Dzięki za odpowiedzi, rozwialiście trochę moje wątpliwości. Na razie wyślę chyba trzy osoby i zobaczymy co będzie.
#2017-06-08 13:04:11 

Zamachowski

Użytkownik

w razie czego masz tam też inne kursy, więc możesz skorzystać.
#2017-06-08 14:42:39 

gabrysia25

Użytkownik

według mnie szkolenie kadr to zasada każdej dobrej firmy… wiecie, wtedy po prostu każdy daje coś od siebie. Szef fundusze na szkolenia, pracownik swój tak zwany potencjał pracowniczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015