Kojarzycie jakiś catering dietetyczny z dostawą do domu w Bielsku Białej lub okolicy?

#2017-08-22 01:28:12 

Zamachowski

Użytkownik

Mamy taki plan z żoną żeby zmienić nawyki w zakresie żywienia. Jest to o tyle trudne że kiepscy z nas kucharze więc pomyśleliśmy że będziemy zamawiać dania do domu. I chcemy żeby to było zbilansowane, zdrowe i z dobrych składników. Polecacie jakąś firmę cateringową?
#2017-08-22 03:54:52 

kosmopolitka

Użytkownik

O ile wiem to takie rozwiązania są coraz popularniejsze w Polsce. Super bo dzięki temu mamy możliwość jeść zdrowiej i niekoniecznie ślęczeć godzinami nad jakimiś skomplikowanymi przepisami...
#2017-08-22 05:34:36 

Kotlecik

Użytkownik

Znajoma od pewnego czasu zamawia sobie obiady ze strony SmacznaPaczka.pl i jest bardzo zadowolona. Próbowałem raz jednej sałatki i moim zdaniem pycha.
#2017-08-22 06:55:50 

przyjemnie_zimna

Użytkownik

Dokładnie o tej samej firmie pomyślałam jak przeczytałam post kolegi. Tu jest ich oferta: https://www.smacznapaczka.pl/catering-dietetyczny-bielsko-biala/. Ja im wystawiam także wysoką ocenę. Jedzenie super świeże, pyszne i można wybrać z kilku typów diet. Także jak jest potrzebny catering dietetyczny z dostawą do domu Bielsko Biała na bank lepszej opcji nie ma. Pudełka są wytrzymałe, wygodnie się z nich je – kolejny plus.
#2017-08-22 09:50:02 

Marek1979

Użytkownik

Zetknąłem się z tym cateringiem pudełkowym jak byłem w Anglii – w sumie dobrze że do Polski też to dotarło. Praktyczna opcja jak chce się zjeść coś zdrowego bez wysiłku.
#2017-08-22 12:06:31 

virtualXI

Użytkownik

U nas w firmie catering jest lichy więc może powiem komuś żeby sobie ich sprawdził. Potrawy na stronie wyglądają bardzo apetycznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015