Jakiś atrakcyjnie wydajny modlitewnik dla dzieci w wieku szkolnym?

#2017-08-24 00:02:21 

Zamachowski

Użytkownik

Chciałbym kupić swoim dzieciom pierwszy modlitewnik. Bliźniacy chodzą teraz do trzeciej klasy. Wartości są dla nas ważne więc zależy nam żeby dzieciaki były zaangażowane w sprawy Kościoła i modlitwę od najmłodszych lat. Teraz to chyba jest dobry moment. Tylko jeszcze potrzebuję jakiegoś godnego uwagi wydania – co radzicie?
#2017-08-24 02:33:17 

Pani_dama

Użytkownik

Sądzę że większych problemów nie powinno z tym być. Mamy wiele bardzo ładnych modlitewników dla dzieci. Grunt żeby forma była przystępna bo jednak trzeba jakoś inaczej do tego młodego rozumku dotrzeć ;)
#2017-08-24 04:50:03 

kosmopolitka

Użytkownik

Właśnie na tej formie bym się skoncentrowała bo mam wrażenie że część modlitewników dziecięcych nie do końca wychodzi naprzeciw potrzebom najmłodszych. Są dla nich po prostu zbyt trudne.
#2017-08-24 05:58:02 

Dark_forest

Użytkownik

Koleżanka ma słuszność – też to zauważyłem. Ale już na przykład pozycje jakie oferuje Wydawnictwo JUT są zdecydowanie „skrojone” pod umysły dzieci. Bardzo mi się podobają i wydaje się że optymalna opcja.
#2017-08-24 06:25:21 

Agent007

Użytkownik

Racja, tu można sobie sprawdzić ofertę: http://wydawnictwojut.pl/kategoria-produktu/modlitewniki/dla-dzieci-modlitewniki/. Sporo zależy od tego kto odpowiada za przygotowanie takiej książeczki od strony redakcyjnej. Trzeba jednak mieć wyczucie dzieciaków ich potrzeb duchowych. Modlitewnik dla dzieci musi się siłą rzeczą różnić wyraźnie od takiego dedykowanego osobie dorosłej.
#2017-08-24 08:09:53 

gabrysia25

Użytkownik

Znam to wydawnictwo dość dobrze, mam w swojej biblioteczce kilka rzeczy od nich. Wiem że pracują tam bardzo kompetentne osoby więc na pewno modlitewnik tam kupiony okaże się wartościowym.
#2017-08-24 11:06:37 

Kffaitek

Użytkownik

Mi takie książeczki modlitewne towarzyszą od małego. To bardzo dobrze kierunkuje pod względem duchowym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015