Aso Mercedes w Krakowie - czy serwis jest przygotowany na obsługę obcokrajowców?

#2019-09-10 06:58:51 

Dark_forest

Użytkownik

Za jakieś dwa miesiące przyjeżdżają do mnie znajomi z Austrii, którzy po raz pierwszy będą w Polsce. Zostaną u mnie na prawie miesiąc, więc kilka spraw w tym czasie będzie można załatawić. Będą na pewno chcieli zrobić przegląd serwisowy w swoim Mercdesie, bo w Polsce jest kilka razy taniej niż w samym Wiedniu. Tylko tak się zastanawiam, czy pracownicy są w stanie obsłużyć obcokrajowców?
#2019-09-10 09:47:48 

AlJak

Użytkownik

Jeśli chodzi o Mercedesa to jest to jedna z tych marek, która rekturyutuje pracowników ze znajomością języka obcego. To bardzo ważne, żeby umieć się porozumieć z każdym. Można to zrobić po angielski lub niemiecku, a wielu pracowników umie także rosyjski. Są też osoby ze znajomością innych języków. A serwis też bardzo łatwo można znaleźć, bo wystarczy zajrzeć na Serwisyaso.pl i tam wszystkie dane kontaktowe są umieszczone.
#2019-09-10 10:20:36 

Dark_forest

Użytkownik

No tak właśnie słyszałem, ale wolę się upewnić...
#2019-09-10 11:06:23 

kosmopolitka

Użytkownik

Wiele osób mi już mówiło, że Mercedes w Krakowie to firma światowa. Te same standardy obowiązują z resztą wszystkich pracowników tej luksusowej marki. Aso Mercedes z Krakowa naprawi ci auto według tych samych zasad, co i serwis Mercedesa na drugim końcu świata. I to się nazwya uniwersalność.
#2019-09-10 12:43:47 

przyjemnie_zimna

Użytkownik

Ostatnio czytałam gdzieś, że serwis aso Mercedes dzwoni do swoich klientów z przypomnieniem, że zbliża się przegląd serwisowy na przykład. Ze zbliżającymi naprawami jeszcze nie dzwonią, chociaż w niektórych przypadkach przydałoby się :))) Serwis aso Mercedes z pewnością zasłużył na swoją renomę, bo i ludzie tam pracujący, jak i jakość wykonywanych napraw są na najwyższym pozomie.
#2019-09-10 14:45:51 

Pani_dama

Użytkownik

Osobiście kojarzę ludzie, których zatrudnia autoryzowany serwis Mercedes w Poznaniu i tam praktycznie każdy zna język niemiecki. Parę razy już słyszałem, że zarówno z klientami, jak i z rozmówicami z Niemiec prowadzą ożywione dyskusje. W poznańskim serwisie to norma, więc i w innych placówkach też jest podobnie. Te same standardy dotyczącą całej marki, jak ktoś już tutaj wspomniał.
#2019-09-10 17:40:02 

Freedom

Użytkownik

Inni jeszcze muszą bardzo długo pracować na taką renomę...
#2019-09-10 18:52:00 

virtualXI

Użytkownik

Niektórym przydałoby się szkolenie w tym kierunku :)))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015